02633424244
مهرشهر، بلوار شهرداری، خیابان ۱۰۹

شرایط و قوانین رزرو

قوانین رزرو میز در رستوران بین المللی ماژورل

 با سلام و آرزوی سلامتی شما مهمانان عزیز، کافه و رستوران بین المللی ماژورل افتخار دارد با انواع غذاهای ایرانی و فرنگی، به همراه نوشیدنیهای متنوع جذاب و مخصوص خود میزبان لحظات به یاد ماندنی شما باشد. همراهان عزیز جهت رزرواسیون حتماً به موارد زیر توجه فرمایید:

 ۱- ساعت کاری مجموعه روز های عادی از ۱۲ الی ۲۳ و پنجشنبه و جمعه ها از ۸ الی ۲۳:۳۰ می باشد. شما میتوانید از روز شنبه تا چهارشنبه در تمام ساعت کاری مجموعه در سالن و محوطه فضای باز میز دلخواه خود را رزرو نمایید. روزهای پنجشنبه جمعه و روزهای تعطیلات رسمی رزرو میز در فضای باز فقط تا ساعت ۵ عصر امکانپذیر است.

۲- رزرو میز بایستی حداقل از ۴ ساعت قبل انجام شده و کنسل نمودن رزرواسیون تنها تا ۲۴ ساعت قبل از زمان رزرو امکانپذیر می باشد. رزرو نگهداشتن میز تنها به مدت سی دقیقه بوده و چنانچه پس از گذشت این زمان در رستوران حضور نداشته باشید رزرو شما ملغی تلقی شده و میز رزروی شما در اختیار سایر مشتریان قرار خواهد گرفت.

۳- زمان استفاده از میز برای سفارش از منو کافه ۴۵ و سفارش غذا ۶۰ دقیقه می باشد. حداکثر زمان برای سفارش از هر دو منوی کافه و رستوران ۱۲۰ دقیقه می باشد.

۴- رزرو میز با پرداخت بیعانه انجام شده که بصورت کامل از فیش سفارشات شما کسر خواهد شد. مبلغ بیعانه برای هر نفر ۱۵۰ هزارتومان میباشد. رزرو میز برای تعداد بیشتر از ۸ نفر نیازمند هماهنگی بیشتر می باشد. مجموع نهایی سفارش شما بایستی از میزان مبلغ بیعانه بیشتر باشد و در صورت کمتر بودن مبلغ سفارشات به علت عدم سهولت در دسترسی به حساب بانکی مجموعه امکان عودت الباقی وجه وجود ندارد.

۵- میزآرایی و تزیینات جهت برگزاری مراسمات تولد، سالگرد و غیره (با گلبرگ تزئینی و شمع) برای میز تا ۴ نفر ۲۵۰تومان میز تا ۸ نفر ۳۰۰ تومان و۸ نفر به بالا ۳۵۰ تومان می باشد.

۶- سفارش کیک تولد به شیرینی فروشی ماژورل سوئیتلند از طریق هماهنگی با شماره واتساپ مجموعه امکانپذیر می باشد.

۷- جهت نهایی شدن رزرو خود عکس فیش واریزی را به همراه نام و نام خانوادگی، تاریخ و ساعت رزرو به شماره واتساپ ۰۹۳۶۳۵۵۴۴۴۴ ارسال نمایید.

شماره کارت جهت واریز

 ۹۳۴۲-۷۶۳۱-۳۳۸۶-۶۱۰۴

 به نام فرید صفائیان

 

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.